What's new

Prijedlozi za Poboljsanje stranice

There are players on play.rebirthofbalkan.com

Pijanista

Owner/Developer
Staff member
Pijanista
Pijanista
Odg: Prijedlozi za Poboljsanje stranice

Mislim da se to neće dogoditi, kada ima više znakova onda pretjerujete s time. Nađi neku stranicu koja ima mali direkt link .
Znači npr upload sliku na Imgur ili tako nešto...

A

Aladeen

Guest

Dodajte ono na dnu necijega posta da pise "Hvala za ovaj post" to je ono kao a lajkas post ....

A

Aladeen

Guest

Karma je glasanje je li vam se neki korisnik sviđa po postovima ili ne ....

A ovo sto sam ja rekao to bi bilo ispod svakog posta i svaki post se moze lajkati .....

JaVolimKatarinu

Administrator
Staff member
JaVolimKatarinu
JaVolimKatarinu

Staviti više znakova u potpis. :3
A i forum je skroz pun svih njegovih mogućnosti , malo šta se još može dodati. Samo bi bilo bolje da se srede teme i dijelovi foruma. Malo dodijeliti Moderatore nekih tema igračima , da se zabave s time , ili ubaciti neka natjecanja. Npr. tko napiše najbolju priču o svome MC životu , naravno izmisliti neku.. To bi bilo cool. ( Kao što na Sampu IC Biografije.. )

B

bbbbbb

Guest

JaVolimKatarinu said:
Staviti više znakova u potpis. :3
A i forum je skroz pun svih njegovih mogućnosti , malo šta se još može dodati. Samo bi bilo bolje da se srede teme i dijelovi foruma. Malo dodijeliti Moderatore nekih tema igračima , da se zabave s time , ili ubaciti neka natjecanja. Npr. tko napiše najbolju priču o svome MC životu , naravno izmisliti neku.. To bi bilo cool. ( Kao što na Sampu IC Biografije.. )
Ponovno napraviti ovo :3 http://rebirthofbalkan.com/Minecraft/index.php?topic=3878.0

JaVolimKatarinu

Administrator
Staff member
JaVolimKatarinu
JaVolimKatarinu

Tačno to , jer ima puno podforuma koji su doslovno inaktivni. Podijeliti Moderatore i ako uspiju aktivirati taj board nagrade se ili IG ili + pri prijavi za Moderatora , GModa itd..

A

Aladeen

Guest

Cuj nagrade za to sto netko dobro odi neki podforum .... niste normalni :S :S

Ako itko dobije moderatora neka bude sretan to mu i jest nagrada a ne jos i nagrade IG .... WTF ?

xttron

Demon Lord
Staff member

Aladeen said:
Cuj nagrade za to sto netko dobro odi neki podforum .... niste normalni :S :S

Ako itko dobije moderatora neka bude sretan to mu i jest nagrada a ne jos i nagrade IG .... WTF ?
Bolje onda meni Globala ja bi sve to radio dzaba pf

Gabrijel

Nije bitno jel vila ili šupa bitno da smo skupa

Joj ovaj mau nikako da ode ca....
by gabocro

Stranica je super usput ... ne treba nista dodavati samo marketing treba radit svoj posao :p