What's new

Prijavljujem bug u dadinom mozgu i njegovim intelektualnim sposobnostima

There are players on play.rebirthofbalkan.com

Status
Not open for further replies.
Odg: Prijavljujem bug u dadinom mozgu i njegovim intelektualnim sposobnostima

Prika moj gledaj JVKa
http://prntscr.com/kbaqmt
1. Objavi nešta na stranici RoBa.
2. Prebaci se na svoj profil i nahvali samog sebe
3. Čestita sam sebi preko fb stranice HAHAHAHAHAHAH

xXdadoXx

Be a Savage!!

AnjiCaido, ja ne vidim razloga za ovakvim ponašanjem na forumu.

To što sam ja njega banao je moj problem i ti nemaš nikakve veze sa tim (Znam tko je to i isto tako znam razlog pod zbog kojega sam ga banao).

Kao što ja ovdje vidim, ti apsolutno nemaš život te ti se sve vrti oko Minecrafta (Pazi, oko igrice). Ja sam vremenom naučio da se ne živciram na ovakve stvari i da ih skroz zanemarim jer vi ste samo mala razmažena derišta koja se skrivaju iza monitora i ne žele prikazati svoje lice (Jaki, ali jaki ste svi jaki iza monitora i tastature). Doslovno ste mentalno zaostale osobe bez života i mislite da ćete nešto postići ovime? Silnim vrijeđanjem i svakakvim glupostima koje izvađate? Hvala lijepa, ali ne hvala.

Trošite vrijeme na ništa, ja uopće ne znam zašto ovo i pišem?

Po zadnji put vam govorim:
Ostavite se i mene i servera i svega šta ima veze sa ovime i vratite se natrag u onu rupu iz koje ste i izašli.

Ja sam svoje završio, nemam vam šta više reći jer je vama NEMOGUĆE objasniti bilo šta.

Toliko od mene. :D

JaVolimKatarinu

Administrator
Staff member
JaVolimKatarinu
JaVolimKatarinu

AnjiCaido3 said:
Prika moj gledaj JVKa
http://prntscr.com/kbaqmt
1. Objavi nešta na stranici RoBa.
2. Prebaci se na svoj profil i nahvali samog sebe
3. Čestita sam sebi preko fb stranice HAHAHAHAHAHAH
Nemaš pojma koliko sam se ja smijao nakon toga, kad sam shvatio koliko je to zapravo smiješno. Ne znam zašto to nisam ranije počeo raditi..

Uostalom, prvo kao kakav je ovo bug? Znači pogrešna rubrika.
Dado ga je banao s razlogom koji sam mu ja dao. I vas se nema šta ticati to, jer niste ni banovani niti ste napravili taj ban.
A kao što sam rekao već milion puta, ja neću držati server na kojem će biti 1000 ljudi i svih 1000 su canceri koji seru za svaku glupost koja se dogodi. Ja vas nimalo ne tjeram da igrate na RoBu. Čak vam mogu i preporučiti jedan fin server, gdje su canceri dobrodošli, a to je Aladeenov server. ;)
Idite njemu i jebite njega u mozak, ne mene. ;)

Status
Not open for further replies.