What's new

Prijava!

There are players on play.rebirthofbalkan.com

Status
Not open for further replies.

Kodak

Administrator
Staff member
Kao što ste čuli, radi se punom parom na RoBu, pa počinje beta testiranje. Ovdje također možete komentirati koje pluginove želite vidjeti na serveru...

Sada je došao red na vas da tražite...

Beta Test: Server

Code:
Ime na serveru:
Zašto bi vas trebali izabrati:
Šta bi radili na novoj mapi:
Šta bi vi omogučili RoBu da napreduje:
Prijedlog za novu mapu:

Jovan_Plebexx

New Member
Jovan_Plebexx
Jer se bas razumijem u survival i volim ovaj server
Testitao bi dali ima bugova ili gliceva
Omogućio bi da se server otvori bez gliceva i bugova
Vise staffa

blackOP

New Member
__blackOP__
Igrao na robu duze vreme, iskustva kao owner, moderator
Testirao bih sve pl dal rade kao sto se tice i samog servera
Sto bih za napredovanje hmm volim pratit sto je u trendu i volim testirat nove i lude pluginove za sad znam neke zanimljive sto poboljsavaju gameplay

Intreptn

New Member
Ime na serveru: Intreptn
Zašto bi vas trebali izabrati: Pomogao bih pronaći najmanji detalj na karti i mogu pronaći male ili velike propuste koji mogu utjecati na igranje. I iskreno sam osoba od povjerenja. Zato biste trebali odabrati mene.
Šta bi radili na novoj mapi: Volio bih igrati klasični Survival and Faction na novoj karti, ali volio bih vidjeti nove načine igre za igru poput Bedwara i Skywara.
Šta bi vi omogučili RoBu da napreduje: RoB bi to trebao napraviti, tako da je na poslužitelju malo aktivnijih moderatora i administratora. I novi priručnik s pravilima za nove igrače.
Prijedlog za novu mapu: Mislim da bi mapa trebala biti zapadnjački stil

mex296

New Member
Ime na serveru:mex296
Zašto bi vas trebali izabrati:Ja se razumem u bugove i glicheve na serverima, bio sam beta tester na jednom serveru i mnogo sam im pomogao za novu sezonu.
Šta bi radili na novoj mapi:pa mislim da napravim svoju Kuću pa onda pomagati novim igračima.
Šta bi vi omogučili RoBu da napreduje:RoB bi trebao da ima više moderatora i više igraca zbog toga za reklamiranje bi bili noviji kitovi i novi keyevi, možda bi trebali imati sponzora.(Svaki igrac bi mogao da stavi po 1 warp).
Prijedlog za novu mapu:Mapa bi mogla da bude u vodenom stilu.

Extreme

Member
Ime na serveru:GaboCro
Zašto bi vas trebali izabrati: jer sam bug user pa ono..
Šta bi radili na novoj mapi:trazio bugove
Šta bi vi omogučili RoBu da napreduje:svasta
Prijedlog za novu mapu:

jasamdavid123

New Member
Ime na serveru: jasamdavid123
Zašto bi vas trebali izabrati: volim da pomazem vec sam igrao na vasem serveru a i voleo bih opet.
Šta bi radili na novoj mapi: pomagao stafu zato sto vidim koliko se staff trudi da unapredi server za nas igrace ali neki igraci su nezahvalni i ne razumeju koliko se staff trudi.
Šta bi vi omogučili RoBu da napreduje: omogućio bih pomoc i sve
Prijedlog za novu mapu: nista sve je odlicno i jedva čekam da igram ako budem primljen.

spajdi73

New Member
Ime na serveru:spajdi73
Zašto bi vas trebali izabrati:zato sto sam ubio johnwicka nisam preterano puta bio u jailu i bio sam dobar
Šta bi radili na novoj mapi:try hardao
Šta bi vi omogučili RoBu da napreduje:svasta
Prijedlog za novu mapu: snowpvp umesto sandpvp

JebacZmajeva

Zmajevi bjeze od mene :(
Ime na serveru: JebacZmajeva
Zašto bi vas trebali izabrati: Dosadno mi je u zivotu, cekam novi patch u WoW-u, višak vremena i opet mi se igra MC
Šta bi radili na novoj mapi: Nešta korisno, što god zatražite u skladu s mojim mogucnostima
Šta bi vi omogučili RoBu da napreduje: Zmajograd ;)
Prijedlog za novu mapu: Vise manjih, zabavnih eventa :p

Status
Not open for further replies.