What's new

----->Pijanista<-----

There are players on play.rebirthofbalkan.com

Status
Not open for further replies.
O

omnitron

Guest
Ispricavam se svima na govoru.
Aladeene koji k*** vise ???!? Ti si kao neki staff ili sta ko ti daje pravo da se mjesas ??

Pijanista je dao rank, Pijanista je uzeo novac i Pijanista nije reko da nam uzmete !

Tko ti je reko da ga maknete ?
Di si bio kad ga je pijanista davo ????

Pijanista said:
omnitron said:
Pijanista said:
omnitron said:
Saznao sam da novi rank dolazi na trziste pa me zanimaju pojedinosti.
Custom prefix, gm 1, nick sam sebi i još dodatni /home i protectiona

300kn, odnosno ako si lucifer, je 100kn.
Znaci sami sebi mozemo mjenjati prefix ili to mora netko preko console ?
Mozemo li boltano pisati (&l) i isto tako boltano i nick setati ?
Hocemo li dobiti jos neke cmd kao npr. /top i sl.
Osim toga me zanima odkad ce se moci kupiti i je li ta ponuda trajna ili na ograniceno vrijeme.
Ograničeno vrijeme, može se kupiti sada, traje 2 tjedna. Prefix ti ja moram mjenjati, da možeš koristiti &l i druge boje u prefixu kako mi kažeš. Nick sam sebi možeš s bojama setati.

pa zar nemate TOP? ako nemate top dobit će te, ako imaš još koju ideju za komande, reci.
Ja ne shvacam sto si si ti umislio ovo je stvar izmedu Ownera i onih koji su svojim doprinosom podrzali server.
Ja ne vidim gdje se ti tu nalazis.
Cijelo vrijeme samo server na serveru i tjeras igrace. Onda kao napustis poziciju pa se opet vratis pa onda kad ste Dodu svojim ponasanjem potjerali opet vratio i onda kao nesto. I sad kao nisi vise owner, a banas igrace (Robert) i skrivas se iza Arstegalla koji te stiti...
Koji vrag jel si na poziciji ili nisi, ako kao sto si reko radis svoj server nemoj se vise mjesati ovdje jel si vec svima preso preko glave....
Molim te dokaz na kojem ti Pijanista osobno odobrava da maknes igracima tako skupu komandu..
Ukoliko nemas nemoj se vise javljati da nema GM jer ja stvarno ne vidim koje je tvoje mjesto na ovom serveru...

Niste samo meni uzeli rank. kao sto i sami vidite i drugima ste.
Izaso je rank u prodaju kao sto i vidite dokaze gore. na ograniceno vrijeme. Jurekaj, ImKarlo2003, Ramiro i ja smo ga kupili.
Postoji i Rob rank za kojeg ce drugi igraci znat bolje. (Posto ga nisam nikada imao)
Onda je tu rank unknown koji ima shadows.
Rank koji je imo P1LOT (Jel bio Shielder ?)
Imam i sliku na kojoj mi miljo kaze da je on na svoj rank B2S doplatio dodatnih 100kn za GM
Vjerujem da ih ima jos.
Dakle ima puno ljudi koji su ostali bez svojih, ne bas tako jeftinih, komandi

Tako da molim da skinete vise usrani sharecontrol (plugin za kontroliranje creativa) i namjestite ga te nam lijepo vratite nasu komandu ;)
Da je Pijanista smatro da je lose da igraci imaju tu komandu nebi je dao.
Aladeen je ocito iz svojih razloga maknuo.

Sad ovako.. Vjerujem da se svi koji su igrali na ovom serveru slazu da je mapa od prvog tjedna unistena. Doslovno je sve bilo puno bugova koji su mnogi iskoristili i zaradili milione.
Znaci sj*** je Aladeen. I sada vi kazete da to ne valja a valja to sto je rankove doslovno sj***....
Svaka vam cast.

Bilo bi ljepo da se Pijanista nakon dva mjeseca odluci javiti i izjaviti svoje misljenje.

Ukoliko on smatra da nam treba maknuti GM neka obrazloci. Ocito je ra mi niti u jednom trenutku nismo GM iskoristiti (niti se moze), a i zasto nam je kvragu prodao 4ever rank koji traje POLA MAPE

Molim da se tema ne brise i ne locka sve dok OWNER ne odgovori a ne Aladeen koji kolko ja shvacam malo je staff a malo nije.
Isto tako molim da se ne javljaju oni koji nemaju veze s ovime te da napokon neko kontaktira Pijanistu.

Edit: Lijepo cu odmah lock da mi ne spamate ;)

Status
Not open for further replies.